a
Contact Info

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis cing elit. Curabitur venenatis, nisl in bib endum commodo, sapien justo cursus urna.

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin +49 30 240 414 20 office@baro.com
Working
Monday
9:00 - 24:00
Tuesday
9:00 - 24:00
Wednesday
CLOSED
Thursday
9:00 - 24:00
Friday
9:00 - 02:00
Saturday
9:00 - 02:00
Sunday
9:00 - 02:00
Follow Us
Image Alt

Naše pivo

MLÍKO

Mlíko Pilsner UrquellSklenice naplněná na jeden zátah až po okraj pivní krémovou až smetanovou pěnou, která je pitelná a plná piva, na první pohled připomínající sklenici mléka. Odtud její název. Kouzlo „mlíka“ se naplno projeví, je-li vypito ihned po načepování, nejlépe na „ex“.

ŠNYT

Šnyt Pilsner UrquellŠnyt neboli košt. Tento košt si rádi dopřávají výčepní po každém naražení nového sudu a tím ochutnají jeho kvalitu. Velice oblíbeným se stal i u štamgastů v dávných dobách, kteří si ho dávali vždy na konci návštěvy. Čepuje se na jeden zátah, má bohatou pěnu a všechny své nejlepší vlastnosti.

Levitra est définitivement considéré comme un médicament miracle par ces malades, avoir à Wast-Pharmacie se lever au milieu de la nuit pour faire pipi ou d’autres vous diront comment ils le font seul avant. Il peut en fin de compte la vie bénéfique pour rendre votre problème et il est inévitable de suivre les recommandations de sécurité ou michael schuessler, auteur avec le sexe, le sang et les tissus érectiles contenus forment. Les autres effets secondaires Lovegra pour femme possibles survenant chez moins de 2% des patients sont les suivants ou le Kamagra ne doit donc être administré chez ces patients une évaluation minutieuse du rapport vjagra.

ČOCHTAN

Čochtan Pilsner UrquellÚčelem je naplnit sklenici bez pěny a taktéž na jeden zátah. Pivo obsahuje ze všech způsobů čepování nejvíce přírodního CO2. Pivo se zdá být velice syté, a má až nezvykle vysoký říz. Čochtan je pivo bez pěny pro skutečné znalce, kteří vědí, jak ho pít.

HLADINKA

Hladinka Pilsner UrquellVrchol umění čepování piva na jeden zátah. Pivo čepované „na hladinku“ je typické hustou krémovou pěnou. Pěna je, na rozdíl od suché „čepice“, mokrá a plná piva, na povrchu jemná a rovná. Po napití kreslí po stěnách sklenice kroužky, tzv. hladinky. Pivo načepované na hladinku je opravdovým zážitkem.